• +48 85 307-08-31

DZIAŁ R&D

Dział Badawczo Rozwojowy firmy Scalmax zajmuje się budową prototypowych urządzeń opartych o innowacyjne technologie. Tworząc projekt opieramy się przede wszystkim na doświadczeniu i dobrej praktyce inżynierskiej, spełniając przy okazji nawet najbardziej rygorystyczne prawne wymagania techniczne z całego świata.

Dążymy do perfekcji

Urządzenie tworzone w naszym dziale R&D są zawsze optymalnie dopasowane do wymagań rynku tak aby swoją użytecznością i niezawodnością inspirować kolejne pokolenia konstruktorów. Prowadzona przez nas polityka cyklu życiowego każdego produktu oznacza stałe doskonalenie i zapewnia najlepsze rezultaty końcowe.

Współpraca drogą do celu

Prowadzimy ciągłą współpracę z wybitnymi specjalistami z branży, zarówno z kręgów naukowych jak i przemysłu automotive. Ciągle śledzimy najnowsze trędy dzięki czemu nasze rozwiązania można zastosować w najnowszych konstrukcjach silnikowych. Stała współpraca z producentem hamowni daje nam to dostęp do pełnego rzeczywistego profilu jednostek napędowych dostępnych na polskim rynku. Jako nielicznym umożliwia nam to jeszcze lepsze dopasowanie do realnych potrzeb rynku.

Zainteresowany zakupem? Już wkrótce zapraszamy do naszego firmowego sklepu LPG.        SKLEP

Kontakt:

 Białystok

 Sobolewska 19

 Tel: +48 85 307-08-31

 Fax: +48 85 307-08-52

 info@scalmax.pl