• +48 85 307-08-31

DZIAŁ R&D

Dział Badawczo Rozwojowy firmy Scalmax zajmuje się budową prototypowych urządzeń opartych o innowacyjne technologie. Tworząc projekt opieramy się przede wszystkim na doświadczeniu i dobrej praktyce inżynierskiej, spełniając przy okazji nawet najbardziej rygorystyczne prawne wymagania techniczne z całego świata.

Dążymy do perfekcji

Urządzenie tworzone w naszym dziale R&D są zawsze optymalnie dopasowane do wymagań rynku tak aby swoją użytecznością i niezawodnością inspirować kolejne pokolenia konstruktorów. Prowadzona przez nas polityka cyklu życiowego każdego produktu oznacza stałe doskonalenie i zapewnia najlepsze rezultaty końcowe.

Współpraca drogą do celu

Prowadzimy ciągłą współpracę z wybitnymi specjalistami z branży, zarówno z kręgów naukowych jak i przemysłu automotive. Ciągle śledzimy najnowsze trędy dzięki czemu nasze rozwiązania można zastosować w najnowszych konstrukcjach silnikowych. Stała współpraca z producentem hamowni daje nam to dostęp do pełnego rzeczywistego profilu jednostek napędowych dostępnych na polskim rynku. Jako nielicznym umożliwia nam to jeszcze lepsze dopasowanie do realnych potrzeb rynku.

Kontakt:

 Białystok

 Polska 2

 Tel: +48 85 307-08-31

 Fax: +48 85 307-08-52

 info@scalmax.pl

        EU FLAG