• +48 85 307-08-31

INFORMACJE

Firma Scalmax jest prywatnym przedsiębiorstwem opartym w 100% na polskim kapitale, zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń elektronicznych. Podstawową branżą jest elektronika samochodowa ze szczególnym uwzględnieniem sterowania autogazu. Produkujemy sterowniki do lpg, cng, lng w wersji do silników z wtryskiem pośrednim oraz do gazodiesla. Produktami uzupełniającymi są czujniki, interfejsy oraz przełączniki.

Od początku istnienia firma opiera się na rozwiązaniach innowacyjnych. Szukając nisz rynkowych opracowujemy całkowicie nowe rozwiązania technologiczne. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę działu R&D. Polityka ciągłego rozwoju zapewniła firmie Scalmax wysoką pozycje na rynku. Umiejętność dopasowania się do bieżących potrzeb zmieniającego się rynku pomaga naszym odbiorcom w komfortowej obsłudze końcowego klienta.

Produkcja naszych układów odbywa się w Polsce z użyciem najnowocześniejszych światowych linii montażowych. Stosujemy w naszych produktach jedynie komponenty wiodących producentów współpracując z najlepszymi dostawcami co gwarantuje wysoki poziom końcowego produktu. Zastosowane technologie pozwalają dostarczyć urządzenia najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Produkty naszej firmy zyskały uznanie w kraju i zagranicą. Są doceniane przez instalatorów oraz dzięki swojej niezawodności stają się niewidoczne dla użytkowników końcowych. Posiadamy sieć dystrybucyjną w całej Polsce, oraz wciąż rozwijamy nasze kontakty zagraniczne dzięki czemu jesteśmy obecni w wielu krajach Europejskich, Amerykańskich i Azjatyckich.

Kontakt:

 Białystok

 Polska 2

 Tel: +48 85 307-08-31

 Fax: +48 85 307-08-52

 info@scalmax.pl

        EU FLAG